Toefl Sınavı Hazırlık Kursu

ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Toefl Sınavı Hazırlık Kursu

ABD’de bulunan ETS kuruluşu tarafından düzenlenen, anadili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce yeterliliğini ölçen ve 165 ülkede yer alan 4500 yetkili sınav merkezinde yapılan akademik bir sınav olan TOEFL bireysel bir çalışmayla iyi bir skor elde edilebilecek bir sınav değildir.


Okuma, dinleme, konuşma ve yazma bölümlerinden oluşan bu sınavda başarılı olmak için ileri seviye İngilizce bilgisi gerekmektedir. Ayrıca sınav tekniği ve taktiklerini de biliyor olmak bu sınavdan iyi bir sonuç elde etmek için gereklidir. Bu nedenle TOEFL’dan başarı elde etmek ve istenilen skora ulaşmak için uzman bir kadro ile sınava hazırlanılmalıdır.

Bunca seçenek arasında seçim yapmak her ne kadar zor olsa da tercihinizi belli kriterleri göz önüne alarak yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Aynı zamanda eğitmen kadrosu ve kurumun verdiği ders saatleri öncelikli kriterleriniz olmalıdır.

Bu bağlamda tercihiniz neden Just English olmalıdır sorusuna maddeler halinde yanıt vermek gerekirse;

Just English, Türkiye’de yabancı dil eğitimi veren eğitim kurumları içinde en fazla ders saatini veren kurum olma özelliğine sahiptir. Eğitmen kadrosunun tamamı akademik unvan ve aynı zamanda formasyon sahibi kişilerden oluşur.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle Toefl Kazan!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Yüksek Skor/Puan Garantili Toefl Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı