Toefl Sınavı Hazırlık Kursu

ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Toefl Sınavı Eğitimleri

ABD’de bulunan ETS kuruluşu tarafından düzenlenen ve anadili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce yeterliliğini ölçen, 165 ülkede yer alan 4500 yetkili sınav merkezinde yapılan akademik bir sınav olan TOEFL bireysel bir çalışmayla yeterli bir skor elde edilebilecek bir sınav değildir.


Okuma, dinleme, konuşma ve yazma bölümlerinden oluşan sınavda başarılı olmak için ileri seviye İngilizce bilgisi gerekliliğinin yanında sınav tekniği ve taktiklerini de biliyor olmak gerekmektedir. Bu nedenle TOEFL’dan başarı elde etmek ve istenilen skora ulaşmak için uzman bir kadro ile sınava hazırlanılmalıdır.

Bunca seçenek arasında seçim yapmak her ne kadar zor olsa da tercihinizi belli kriterleri göz önüne alarak yapmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Aynı zamanda eğitmen kadrosu ve kurumun verdiği ders saatleri öncelikli kriterlerinizden biri olmalıdır.

Bu bağlamda tercihinizi Just English’ten yana kullanmanız için en önemli nedenlerden biri, Türkiye’de yabancı dil eğitimi veren eğitim kurumları içinde en fazla ders saatini veren tek kurum olmasıdır. Ayrıca eğitmen kadrosunun tamamı akademik unvan ve aynı zamanda formasyon sahibi kişilerden oluşur.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle Toefl Kazan!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Yüksek Skor/Puan Garantili Toefl Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı